Jakie rzeczy trzeba wiedzieć o oklejaniu samochodu folią?

Nierzadko martwią nas czynniki zewnętrzne, jak brud, kamienie, światło ultrafioletowe, które to wyjątkowo niefortunnie oddziałują na powłokę zewnętrzną naszych pojazdów, i co za tym idzie dodatkowe koszty powiązanie z likwidowaniem wgniecień i rys. Oklejenie folią osłania powłokę farby przed zmianami kolorów i zniszczeniem, a to bez wątpienia zwiększy cenę auta przy zastawianiu w komisie. Foliowanie samochodów wymaga mniejszych nakładów, niż specjalistyczne malowanie całego auta, jakby tego było mało zabezpieczamy się przed podejrzeniami o szemraną przeszłość pojazdu w momencie jego odsprzedaży.
Folia na autach może również służyć jako nośnik reklamowy, będący ruchomą prezentacją. Raz zakupiona będzie dla nas pozyskiwać klientów nawet do pięciu lat. Nowoczesne techniki i bogata paleta barw powodują, iż dysponujemy absolutną swobodą w czasie montowaniu reklamy na pojeździe. Unikatowa folia idealnie dopasowująca się do wyszukanych elementów umożliwia starannie oraz efektownie zabezpieczyć każdy samochód.

W tym artykule odpowiadamy na pytania dotyczące oklejania samochodu folią.

W tym artykule odpowiadamy na pytania dotyczące oklejania samochodu folią.

Natomiast zagraniczny wariant folii przepuszczającej promienie słoneczne pozwala na oklejenie ponadto szyb samochodu, co w dużym stopniu powiększa przestrzeń reklamową oraz zapewnia nowe możliwości kompozycyjne. Dzięki różnorodności odcieni (metaliczne, połyskliwe, mat , a także zyskujące na popularności popularne folie naśladujące włókno węglowe), wyklejanie pojazdów folią zafascynowało także osoby prywatne. Mogą wydrukować na własnym aucie ciekawy nadruk bądź kompletnie zmienić jego kolor. Pozwala to wyróżnić się się z gąszczu jednakowych samochodów.

„Istotną dla nas informacją jest, że zmiana barwy auta jest kompletnie odwracalny. W jakimkolwiek momencie (dla przykładu podczas sprzedaży) i w łatwy sposób masz możliwość powrócić do oryginalnego lakieru. Jakby tego było mało folia zapobiega porysowaniom, nie zostawia śladów, ma wysoką trwałość, choćby do szcześciu lat. Profesjonalnie przyklejonej okleiny nie ma możliwośći odróżnić od wysokiej jakości lakieru. Konserwacja oklejonego samochodu jest identyczna jak samochodów pozbawionych okleiny.  – Jakub Rokiel, menadżer ds. sprzedaży samochodów.

Zapraszamy do kontaktu z http://www.przeprowadzki24.info/transport-mebli.html w razie pytań do ludzi z oklejonymi pojazdami.